Teamfoto 2015-2016

Team 2018-2019

Van links naar rechts voorste rij:

Antoine Peters directeur info@bs-klimop.nl
Margot Wilderdijk remedial teacher  m.wilderdijk@bs-klimop.nl
Gholamnabi Wali concierge  g.wali@bs-klimop.nl
Marloes Lambriex leerkracht groep 5A m.lambriex@bs-klimop.nl
Elly Koning vertrokken
2e rij
Kirsten Blom leerkracht groep 1/2A k.blom@bs-klimop.nl
Michelle Hijstek vertrokken
Andrea Auer leerkracht groep 1/2B a.auer@bs-klimop.nl
Sandra Smit  onderwijsassistent  s.smit@bs-klimop.nl
Henriëtte van Haarlem vertrokken h.vanhaarlem@bs-klimop.nl
Paulien de Goede leerkracht groep 3B p.degoede@bs-klimop.nl
Marieke Stricker vertrokken
Barbara Halverstad adjunct-directeur b.halverstad@bs-klimop.nl
Anja Huisman vertrokken
Marja Diependaal leerkracht groep 1/2E m.diependaal@bs-klimop.nl
3e rij
Yvonne Lek leerkracht groep 6A y.lek@bs-klimop.nl
Michelle Stevens  leerkracht groep 3A  m.stevens@bs-klimop.nl
Bianca Pronk leerkracht groep 8B  b.pronk@bs-klimop.nl
Renée Bosse leerkracht groep 8B
vakleerkracht gym
r.bosse@bs-klimop.nl
Marianne Koot leerkracht groep 5A m.koot@bs-klimop.nl
Ellen Diependaal leerkracht groep 6A  e.diependaal@bs-klimop.nl
Roos Verkerk onderwijsassistent r.verkerk@bs-klimop.nl
Kim Numan leerkracht groep 8A k.numan@bs-klimop.nl
Esther Rijken leerkracht groep 7A e.rijken@bs-klimop.nl
Esmeralda Stokman vertrokken
Karen Beijer  leerkracht groep 4A en plusklas  k.beijer@bs-klimop.nl
achterste rij
Stefan de Jong leerkracht groep 4A s.dejong@bs-klimop.nl
 Ria Tabbers remedial teacher  r.tabbers@bs-klimop.nl
Jeanet Klomp leerkracht groep 1/2D j.klomp@bs-klimop.nl
Elvira de Ridder

Wendy Schavemaker

Caro Landwaart

Monique Luiten

Marieke Stricker

Gwen Polane

Caroline Audenaert

 

 

 

leerkracht groep 3A

leerkracht groep 7A

leerkracht groep 7B

leerkracht groep 1/2C

vertrokken

leerkracht groep 5B

leerkracht groep 5B
intern begeleider

 

 

 

e.deridder@bs-klimop.nl

w.schavemaker@bs-klimop.nl

c.landwaart@bs-klimop.nl

m.luiten@bs-klimop.nl

 

g.polane@bs-klimop.nl

c.audenaert@bs-sklimop.nl

 

 

 

Voor algemene vragen of verzoeken kunt u contact opnemen via ons contactformulier.