Team 2018-2019

Van links naar rechts voorste rij:

Antoine Peters directeur directie@bs-klimop.nl
Barbara Halverstad adjunct-directeur  b.halverstad@bs-klimop.nl
Sandra Smit onderwijsassistent s.smit@bs-klimop.nl
Jeanet Klomp leerkracht groep 1/2D j.klomp@bs-klimop.nl
Yvonne Lek leerkracht groep 6A y.lek@bs-klimop.nl
Paulien de Goede leerkracht groep 3B p.degoede@bs-klimop.nl
Renee Bosse leerkracht groep 8B
en gymnastiek
r.bosse@bs-klimop.nl
Bianca Pronk leerkracht groep 8B b.pronk@bs-klimop.nl
1e rij
Petra van Rijn leerkracht groep 1/2E  p.vanrijn@bs-klimop.nl
Marja Diependaal leerkracht groep 1/2E m.diependaal@bs-klimop.nl
Marion van Warmerdam administratie administratie@bs-klimop.nl
Caroline Audenaert leerkracht groep 5B
intern begeleider
c.audenaert@bs-klimop.nl
Karen Beijer leerkracht groep 4A k.beijer@bs-klimop.nl
Patrick Snijders gymnastiek p.snijders@bs-klimop.nl
Wendy Schavemaker leerkracht groep 7A w.schavemaker@bs-klimop.nl
Maureen Sandbergen onderwijsassistent m.sandbergen@bs-klimop.nl
Esther Rijken leerkracht groep 7A e.rijken@bs-klimop.nl
Clint van Lunteren  leerkracht groep 6B  c.vanlunteren@bs-klimop.nl
Marianne Koot leerkracht groep 5A  m.koot@bs-klimop.nl
Andrea Auer leerkracht groep 1/2B a.auer@bs-klimop.nl
Marloes Lambriex leerkracht groep 5A m.lambriex@bs-klimop.nl
Roos Verkerk onderwijsassistent r.verkerk@bs-klimop.nl
Ellen Leusink leerkracht groep 6A e.leusink@bs-klimop.nl
Kim Numan leerkracht groep 8A k.numan@bs-klimop.nl
Wendela Peppelman intern begeleider w.peppelman@bs-klimop.nl
boven
Monique Luiten leerkracht groep 1/2C m.luiten@bs-klimop.nl
Stefan de Jong leerkracht groep 4A s.dejong@bs-klimop.nl
Stagiaire
Caro Landwaart leerkracht groep 7B  c.landwaart@bs-klimop.nl
Elvira de Ridder leerkracht groep 3A e.deridder@bs-klimop.nl
Monika Hahnemann leerkracht groep 4B m.hahnemann@bs-klimop.nl
 Michelle Stevens leerkracht groep 3A  m.stevens@bs-klimop.nl
Kirsten Blom leerkracht groep 1/2A k.blom@bs-klimop.nl
Berdien Heinen onderwijsassistent b.heinen@bs-klimop.nl

Niet op de foto:
Gholamnabi  Wali                            conciërge                              g.wali@bs-klimop.nl

Margot Wilderdijk                           remedial teacher                 m.wilderdijk@bs-klimop.nl

Voor algemene vragen of verzoeken kunt u contact opnemen via ons contactformulier.